Praca w agencji i internet

Praca w agencji i internet

Czy zdarzyło Ci się pracować w agencji reklamowej, startupie lub firmie związanej z e-commerce i mieć przestoje w dostawie internetu? Dlatego wiesz, jak bardzo jest to irytująca i obezwładniająca sytuacja. Większość naszej pracy opiera się na działaniach w sieci. Dlatego warto zainwestować w stabilny internet stacjonarny.

 

Praca w sieci

Duża część naszej pracy obejmuje działania w internecie. Szukanie klientów i nawiązywanie nowych kontaktów, szukanie pracowników, prowadzenie sklepu internetowego, odpowiadanie na pytania i rozwiązywanie problemów klientów, publikowanie artykułów, filmów, podkastów, prowadzenie webinariów – bez stałego dostępu do internetu nie możesz dobrze wykonywać swoich zadań.

 

Większy transfer

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do naprawdę błyskawicznego internetu. Pobieranie i wysyłanie danych zajmuje sekundy i minuty, a nie godziny jak kiedyś. Prowadząc agencję, która nieustannie przesyła projekty, zdjęcia, materiały wideo do swoich pracowników, na pewno chcesz korzystać z najszybszego dostępnego łącza. Stacjonarny internet daje Tobie i Twoich pracownikom dostęp do najszybszych i stabilnych łączy. Sygnał jest zawsze mocny i bez problemu możesz przesyłać duże ilości danych.

 

Dla dużej grupy

Kiedy Twoja firma dobrze się rozwija, zatrudniasz coraz większą liczbę pracowników. W momencie, kiedy w siedzibie Twojej firmy pojawiają się kolejne osoby, które muszą korzystać z internetu by wykonać swoją pracę, Twój dotychczasowy transfer może nie wystarczyć. Na pewno nie wystarczy i nastąpi przeciążenie lub błyskawicznie zużyjecie dostępny transfer danych i do końca miesiąca będziecie skazani na mozolne ładowanie się stron. Czy możesz sobie pozwolić na Taki przestój w pracy?

 

Zawsze na czas

Pewny internet umożliwia Ci stały kontakt ze światem. W przypadku moderatorów social media lub agencji, to podstawa w efektownym prowadzeniu biznesu. Mając do dyspozycji nowoczesne narzędzia jesteśmy w stanie bez przerwy sprawdzać, co słychać u naszych klientów. Warto być na czasie i móc naprawiać ich problemy dzięki szybkiej sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *